close
Střechy Pospíšil s.r.o.
Volejte +420 603 109 592

Klempířské práce

Klempířské práce jsme schopni realizovat dle přání zákazníků v těchto možných variantách:

Pozink

Jsou nejrozšířenější povrchovou úpravou ocelového plechu, která však vyžaduje pravidelnou povrchovou úpravu v rozmezí 3 – 5 let. Tato úprava pak chrání plech před povětrnostními vlivy.

Lakovaný pozink

Jsou ideální kombinací žárově pozinkované oceli, která dodává potřebnou pevnost a ochranná vrstva plastu je tvořená 25–50 μm, který je barevně stálý a nepodléhá korozi. Možnost výběru ze širokého spektra barevných provedení.

Poplastovaný pozink

Žárově zinkovaná ocel poplastovaná 0,6-0,8mm PVC nebo TPO. Plech je vhodný na detaily ukončení PVC nebo TPO zastřešení.

Hliník

Plechy jsou i přes svou nízkou hmotnost velmi odolné, mají výborné chemické vlastnosti a vysokou tvárnost. Pokud se zvolí tento typ materiálu s kvalitní povrchovou úpravou, jeho životnost se pohybuje více jak 100 let.

Titanzinek

Plechy jsou slitina zinku,titanu a mědi, která si přirozenou cestou vytváří ochra­nu před povětrnostními vlivy.

Měď

Plechy patří do vyšší cenové kategorie, její nespornou výhodou je však bezúdržbový charakter a dlouholetá odolnost. Přestože měď časem mění svůj vzhled vlivem koroze, její vlastnosti se nemění.

Nerez

Nerezavějící ocel je druh oceli, jejíž hlavní požadovanou vlastností je odolnost vůči korozi. Nerez je vysocelegovaná ocel - slitina chromu, niklu a železa, jež má obsah 10,5-30 % chromu, do 30 % niklu nebo do 2,5 % manganu.